ساخت انواع اتو غلطکی

ساخت انواع اتو غلطتکی

ساخت انواع اتو غلطکی

ساخت انواع اتو غلتکی، راه حلی مناسب برای اتو کردن انواع مختلف پارچه ها است. پارچه ها باید بدون نقص، صاف و بدون چروک باشند، زیرا کیفیت آن قابل مشاهده و لمس است. به همین دلیل، نیاز به ساخت انواع اتو غلتکی و تجهیزات کارآمد است تا راحتی بالا و نتایج عالی را تضمین کند. انواع اتو غلتکی برای قرار دادن مقدار زیادی پارچه مانند: ملافه یا پارچه رومیزی و لباس ها ساخته شده است. این دستگاه برای کسانی که هتل یا رستوران اداره می کنند یا کسانی که خدمات خشکشویی را انجام می دهند مناسب است. استفاده از این دستگاه باعث می شود تا وقت شما برای جمع شدن و صاف شدن پارچه با کیفیت عالی صرفه جویی شود.

خرید انواع اتو غلتکی برای مصرف خانگی

انواع مختلف اتو غلتکی را نه تنها ممکن است تجارت های مختلف خریداری کنند، بلکه افراد در خانه هم ممکن است به یکی از آنها نیاز داشته باشد. به خصوص کسانی که نگران بهداشت ملحفه ، حوله ، پرده ، پارچه میز و لباس ها هستند. تصور کنید اگر چهار اتاق خواب در خانه خود داشته باشید و هر روز ملافه و حوله را تعویض کنید، چند نفر باید وقت بزارند تا آن ها را اتو کنند. اتو کردن دستی آنها با اتو بخار سنتی سال ها طول می کشد تا بدون دردسر پارچه های بزرگ را اتو کرد. گاهی ناامیدکننده است که به طور تصادفی روی پارچه اتو کشیده شده خود قدم بگذارید و علامت پای خود در آن نقش بیافتد. انواع اتو غلتکی عمدتا برای حل این مسئله پیچیده طراحی شده است. اگر قرار باشد هر هفته برای اتو کردن به خشکشویی هزینه کنید، در سال هزینه زیادی می شود. پس اگر چنین مشکلی دارید ، وقت آن است که تصمیم بگیرید تا اتو غلتکی را خریداری کنید. هنگامی که شما محاسبه ای را انجام دهید به راحتی می توانید مقایسه کنید که چه مقدار پول می تواند توسط اتو غلتکی صرفه جویی شود. البته این یک محصول ارزان قیمت نیست، بنابراین باید دقت کامل را در خرید آن انجام دهید. اتو غلتکی بسیار محکم و دارای طول عمر بسیار بالا شناخته شده است.

ساخت انواع اتو غلتکی طیف کاملی از تجهیزات

ساخت انواع اتو غلطکی

ساخت انواع اتو غلتکی در طیف وسیعی توسط شرکت سپهران طب ایرانیان در بازار وجود دارد. این شرکت سازنده مدرن ترین دستگاه های خشک کن، ماشین لباسشویی های صنعتی، با بالاترین کیفیت در ابعاد مختلف می باشد. انواع مختلف اتو غلتکی با توجه به قطرها، طول ها و انواع مختلف پوشش، قادر است بدون از دست دادن کیفیت پارچه، همه نیازها را برآورده کند.

انواع اتو غلتکی

ساخت اتو غلطکی در انواع مختلفی صورت می گیرد. آن چیزی که باعث تفاوت اتو غلتکی می شود، طول غلتک متفاوت از 80 تا 320 سانتی متر و دو نوع سیستم گرمایشی الکتریکی و بخار است. از آنجا که مشتریان نیازهای متفاوتی دارند و انواع و ابعاد مختلفی از پارچه برای اتو کردن وجود دارد به ساخت انواع اتو غلتکی، پرداخته­ایم، بنابراین شرکت ما سعی کرده است به هر نیازی با یک راه حل صحیح پاسخ دهد.

کیفیت ساخت انواع اتو غلتکی

برای مشتریان مهمترین جنبه خدمات خشکشویی کیفیت اتوکشی است زیرا قابل مشاهده و لمس است و می تواند احساس مثبتی را منتقل کند. کیفیت اتو عمدتا به دو عامل سطح اتو و پایداری دما بستگی دارد. به همین دلیل خشکشویی ها از انواع اتو غلتکی که سطح اتو عالی را تضمین می کند استفاده می کنند. برخلاف سیستم های سنتی که از سطح پشتی گرم می شوند ، عناصر گرم کننده زرهی و مهر و موم شده در داخل سطح اتو قرار می گیرند، بنابراین گرما از هسته صفحه تولید می شود. سرانجام، به دلیل هدایت حرارتی بالای آلومینیوم، به سرعت به دمای کار در هر قسمت از اتو می رسند از 20 درجه سانتیگراد تا 180 درجه سانتیگراد در چند دقیقه که نتایج خوبی در صرفه جویی در انرژی و کیفیت اتو کردن دارد.

ساخت انواع اتو غلتکی صنعتی

انواع اتو غلتکی صنعتی با کارایی بالا و کنترل الکترونیکی وجود دارند که ویژگی کنترل آن بر کیفیت بیشتر آن تأکید می کند. در واقع سیستم کنترل در انواع مختلف اتو های غلتکی به سه نوع مختلف اجازه گرم شدن می دهد.

  • در اتوهای کوچک اجازه می دهد تا برای مدیریت 3 مقدار مختلف دما 10 – 150 – 200 درجه سانتیگراد گرم شود.
  • در اتوهای متوسط ​​که اجازه می دهد تا درجه حرارت را کنترل کنید بدون مقادیر از پیش تعیین شده از 20 تا180 درجه .این سرعت چرخش غلتک را برای اتو کردن لباس های نسبتاً مرطوب یا چین های دشوار تنظیم می کند و موتور مکش را برای از بین بردن بخار تولید شده در طی اتو تنظیم می کند.
  • در دستگاه های بزرگ علاوه بر اینکه کار دستگاه های متوسط را انجام می دهد، سیستم کنترل اجازه می دهد برای تعدیل از طریق گرمایش، بهینه سازی قدرت گرمایش بدون گرم شدن بیش از حد ، بهترین توزیع گرما ، مصرف کمتر و اطمینان از کیفیت عالی اتو را داشته باشید. همچنین به شما اجازه می دهد تا اتوکشی پارچه های پشمی، پارچه های ظریف را انجام دهید و به لطف سیستم فشار هیدرولیکی که فشار اتو را کنترل می کند، اتوکشی با این دستگاه از بین رفتن کامل چین و پارچه های دشوار را تضمین می کند.

ویژگی های انواع اتو غلتکی

  1. مدیریت دما

در انواع اتو غلتکی می توانید دمای دلخواه را برای از بین رفتن چروک ها و صاف شدن پارچه انتخاب کنید.

  1. کنترل دما

یک کنترل دما مناسب، اجازه می دهد تا به عملکردهای حرارتی عالی برسید. سیستم های کنترل ، استاندارد در کل گاما ، دما را با استفاده از P.I.D کنترل می کنند. به منظور حفظ درجه حرارت تا حد ممکن پایدار است.

  1. مدیریت سرعت

مدل هایی که توسط سیستم های کنترل، تنطیم می شوند، امکان مدیریت را دارند. همچنین سرعت غلتک از 2 تا 4 متر در دقیقه تغییر می دهند. کنترل سرعت غلتک یک ویژگی مهم است، زیرا از کند شدن کار جلوگیری می کند و اجازه می دهد تا با همه نوع پارچه ها ، حتی سخت ترین آ نها کار کنید.

  1. ایمنی کاربر

هر دستگاهی به برخی از سیستم های محافظت کاربر مانند میله ایمنی انگشت، مجهز است که با چرخاندن غلتک و بلند کردن صفحه گرمایش از خرد شدن یا سوختگی محافظت می کند، پدال چرخش غلتک را متوقف می کند تا ملافه را روی فیدر قرار دهید و سرانجام ، با فشار یک پدال کار دوباره انجام می شود. یعنی هنگامی که اپراتور پا را از پدال خارج کرد ، واحد به طور خودکار متوقف می شود.

ساخت انواع اتو غلتکی راه حل ایده آل برای اتو کشیدن انواع پارچه ها است. ترکیب مناسب بین سطوح بی عیب و نقص ، دمای ثابت ، بالشتک نرم و غلتک های قابل تنفس، موثرترین نتیجه را تضمین می کند. انواع مختلف اتو غلطکی در قطر های 18، 25 ، 30 و 40 سانتی متر و انواع پوشش، برای تأمین هرگونه نیاز تولیدی به بهترین وجه عمل می کنند.

کاربرد انواع اتو غلتکی

در همه محیط ها و صنایع  از هتل های کوچک و بزرگ تا بیمارستان ها و خشکشویی­های سلف سرویس و موارد دیگر از انواع اتو غلتکی استفاده می کنند.

نحوه کار با انواع اتو غلتکی

استفاده از اتو غلتکی در اندازه کوچک بسیار آسان است. شما عمدتا از پای خود برای ضربه زدن به پدال برای کنترل حرکت استفاده می کنید، بنابراین هر دو دست خود را آزاد خواهید داشت تا به طور مناسب در ملافه یا هر چیزی که اتو می زنید قرار گیرد. در اندازه های بزرگ، اتو به صورت خودکار کار می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − = چهار